OVERIS Sp. z o. o.

„Pan Paweł wraz z całym zespołem są już jak część naszej firmy. Profesjonalni w każdym calu, specjaliści od zagadnień związanych z naszą branżą, czyli prawa transportowego, ale nie tylko. Rzetelność, terminowość i bardzo miła obsługa – to ich największe atuty. 

Polecam!" - Łukasz Łukasik, CEO

Gmina Łuków

Działalność Gminy Łuków wymaga obsługi prawnej w bardzo szerokim zakresie - realizujemy bowiem zadania związane od prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, prawa pracy, prawa oświatowego, po sprawy dotyczące własności. Zespół Kancelarii pomaga nam w przygotowywaniu decyzji administracyjnych, w zakresie analizy umów i wszelkiej niezbędnej dokumentacji, po prowadzenie sporów sądowych. Doświadczenie, wszechstronność, rzetelność i terminowość to ogromne atuty współpracy z Panem Pawłem jego zespołem. 

Polecam! - Mariusz Osiak, Wójt Gminy Łuków

Space Trans Legion sp. z o. o.

„Współpracujemy od początku istnienia naszej firmy. Na fachową pomoc Kancelarii możemy liczyć w każdej dziedzinie, przez umowy, sprawy pracownicze, korporacyjne przez procesy gospodarcze i egzekucje. Pan Paweł to doświadczony profesjonalista, polecam serdecznie!"
Prezes Zarządu Uladzimir Sapehin

DROGBUD Sp. z o.o.

„Z Mecenasem Matejkiem i jego zespołem współpracujemy od 2016 roku i bardzo sobie tę współpracę cenimy. Profesjonalna obsługa Kancelarii pomaga nam na co dzień z przygotowywaniem i analizą zapisów umów i bieżącymi problemami pojawiającymi się przy prowadzeniu firmy. Pan Paweł zastępuje nas również w sprawach sądowych i na etapie postępowań egzekucyjnych przeciwko niewypłacalnym kontrahentom. Szczerze polecam współpracę!”
Prezes Zarządu Bogdan Kucharski

Media Projekt SP. z o.o.

„Współpracujemy z Kancelarią od kilku lat z bardzo dobrymi efektami. Pan Paweł to doświadczony i rzeczowy adwokat, którego profesjonalizm na co dzień pomaga mi w prowadzeniu mojego biznesu. Kancelaria reprezentuje moje interesy zarówno w sprawach między organami administracji, jak i w postępowaniach sądowych. Polecam!”
Prezes Zarządu Łukasz Borkowski

Marbet Piaseccy spółka jawna

„Prowadzenie placówek dla najmłodszych to nasza pasja i jednocześnie ogromne wyzwanie pod względem ilości prawniczej materii do przebrnięcia. Od lat współpracujemy z Kancelarią Pana Pawła. Wszechstronna wiedza i kompetencje całego zespołu pomagają nam w codziennym prowadzeniu firmy.
Polecam serdecznie!” - Marek Piasecki

Gmina Wola Mysłowska

„Współpracujemy z Kancelarią od kilku lat. Działalność Gminy to ogrom i różnorodność zagadnień prawnych do rozwiązania na co dzień. Zespół Kancelarii pomaga nam przy analizie podpisywanych umów, jak również w sprawach związanych z wydawanymi decyzjami administracyjnymi czy problemach pracowniczych. Doświadczenie, wszechstronność i profesjonalizm. 
Polecam serdecznie!"
wójt Gminy Kinga Szerszeń


Instalatorstwo Sanitarne C.O. i gazowe Mirosław Wójcicki

„Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią! Doświadczenie Pana Pawła to gwarancja profesjonalnej obsługi
w każdej dziedzinie. Znamy się i pracujemy wspólnie od lat.” 


Właściciel Mirosław Wójcicki


Do grona naszych stałych Klientów należą również:
  • Al – Trans Leszek Kopeć
  • Duet Szczuchniak spółka jawna
  • Sorex 1 Daniel Sokołów
  • MDS Słomex
  • Melkan
  • Miód Malina sp. z o.o.